ارتباط مستقیم با کارشناسان الماس کویر : 5-03135230834

آقای فرش اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آقای فرش اصفهان


آقای فرش اصفهان کجاست؟

آیا آقای فرش  در اصفهان نمایندگی دارد ؟

نمایندگی آقای فرش در اصفهان کجاست؟


در پاسخ به سوالات بالا به جدیت  میتوان مطرح نمود که آقای فرش در اصفهان تا هم اکنون (1398/07/01) هیچگونه نمایندگی ندارد و بنابراین تبلیغات همچون : آقای فرش اصفهان نمایندگی اصفهان آقای فرش ، آقای فرش در اصفهان، آقای فرش اصفهان و ....واقعیت ندارند . توجه نمایید که در بیشتر موارد فروشگاه هایی که توان مالی برای برند سازی و تبلیغات ندارند بدون رعایت اصول اخلاقی موضوع در تلاشند تا از نام آقای فرش استفاده نمایند و فروشگاه خود را با نام نمایندگی آقای فرش در اصفهان یا آقای فرش اصفهان مطرح نمایند

سوال یا پرسشی دارید؟

⭐ در صورت داشتن هر گونه پرسش یا نیاز به مشاوره همین الان میتوانید با شماره تماسهای ما در ارتباط باشید
☎️ 09392579256
☎️ 03135230834

معرفی آقای فرش

آقای فرش در ابتدا به عنوان یک فروشگاه بزرگ فروش فرش فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نمود . آقای فرش از همان ابتدا کار خود ، تبلیغات گسترده از جمله تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردهای خیابانی  خود را شروع نمود  و تا هم اکنون (سال 1398) دارای 4  شعبه مختلف میباشد. در سالهای اخیر آقای فرش در تلاش بوده است خدمات گسترده‌ای به شهروندان ارائه نماید. آقای فرش در تلاش بوده تا با ارائه ترکیبی از فرشها با کیفیت بالا و پایین بتواند خدمات مناسبی به  مشتریان با هر نوع سلیقه و توان مالی ارائه نماید.

خوب بر میگردیم سر بحث اصلی : آقای فرش اصفهان

آیا اصفهان آقای فرش دارد؟ همانطور که بیان شد تا تاریخ (1398/06/07 )، آقای فرش فرش شعبه ای در اصفهان ندارد و بنابراین آقای فرش اصفهان وجود ندارد و تمام فروشگاه هایی که در اصفهان، خود را به نام آقای فرش شعبه اصفهان ، آقای فرش اصفهان ، آقای فرش در اصفهان و... معرفی میکنند، فقط از نام آقای فرش استفاده میکنند.

 

چرا آقای فرش در اصفهان؟

چرا آقای فرش اصفهان؟

مطمئنا در خرید فرش عاملهای زیادی دخیل میباشند از جمله کیفیت فرش ، قیمت فرش ، طراحی و زیبایی فرش ، هماهنگ شدن فرش با دکوراسیون منزل. صد البته که میتوان تبلیغات و برند سازی را میتوان یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب فرش هنگام خرید دانست. هایپر مارکتهای فرش با ارائه تنوع زیاد در محصولات و همچنین عرضه فرش با قیمت مناسبتر مردم را تشویق به خرید از خرید از محصولات خود میکنند ولی معمولا در سایر مرکز استانها هایپر مارکتهای تخصصی فرش وجود دارند که بسیار با قدرت فعالیت میکنند ولی به دلیل عدم سراسری بودن فروشگاهشان در کل کشور تبلیغات گشترده تلویزیونی ندارند.
از جمله هایپر مارکتهای تخصصی فرش در اصفهان ، نمایشگاه قالی الماس کویر با زیر بنای بیش از 900 متر مربع میباشد که به عنوان یکی از بزرگترین هایپرمارکتهای فرش فرش دز اصفهان مطرح میباشد. جالب است که بدانید قالی الماس کویر سالها قبل از آقای فرش تاسیس شده و دارای بیش از نیم قرن تجربه است. همچنان که آقای فرش در تلاش است شعبه های خود را در تهران گسترش دهد قالی الماس کویر نیز دارای چندین شعبه در شهرهای متفاوت اصفهان از جمله نائین ، سمیرم ، دهاقان و خور و بیابانک   میباشد. کلیه شعب قالی الماس کویر با
هایپرمارکتهایی همچون قالی الماس کویر با ارائه خدماتی حتی بهتر از آقای فرش و کالاهایی با برندهای معتبر توانسته اند به خوبی رضایت مشتریان و شهروندان اصفهان را فراهم نمایند.

  آیا قیمتهای آقای فرش پایینتر است؟

باید توجه نمایید که قیمتهای ارائه شده در هایپرمارکتهای فرش نسبت به قیمت ارائه شده در فروشگاه های معمولی دارای تفاوت چندانی نمیباشد بلکه معمولا تفاوت در ارائه خدمات میباشد  خدماتی همچون شرایط فرش، گارانتی و پاسخگویی ، حمل و نقل فرش و ....

آقای فرش اصفهان ؟

هایپر مارکت قالی الماس کویر با ارائه محصولات بهترین تولیدکنندگان ایران و ارائه پنج سال ضمانت بر روی کالاهای مورد عرضه یک قدم جلوتر از آقای فرش بوده و  اطمینان خاطر بیشتری بری مصرف‌کنندگان خود نسبت به آقای فرش فراهم میآورند.
عرضه محصولات بیش از 50 برند برتر برتر فرش ماشینی کشور، حمل رایگان در محدوده، کارشناسان آموزش دیده و مجرب، همکاری با بیش از چهل ارگان دولتی و ... تنها بخشی از مزایای هایپرمارکت قالی الماس کویر نسبت به آقای فرش میباشد.
در صورتی که ساکن اصفهان هستید و قصد خرید فرش دارید بدون شک ، پیشنهاد ما به شما بازدید از هایپر مارکت قالی الماس کویر به عنوان یکی از بهترین هایپرمارکتهای فرش ماشینی میباشد.

 

لوگوی هایپر فرش

لوگو فرش الماس کویر

فروشگاه اینترنتی فرش

با ما در ارتباط باشید

  • اصفهان، خیابان جی، روبروی خانه ژیمناستیک، ساختمان الماس کویر
  • تلفن: 35-34 08 23 35 - 031
  • فکس: 84 07 23 35 - 031
  • پست الکترونیک: info@almasekavir.com
  • کدپستی: 81561-33773

جستجو

اگر در وب سایت قالی الماس کویر،کالای خاصی را جستجو میکنید ،فقط کافیست کالای مورد نظر ر از طریق کادر زیر جستجو نمایید

بالا