ارتباط مستقیم با کارشناسان الماس کویر : 5-03135230834

ارزانترین روش های تغییر دکوراسیون خانه

تغییر دکوراسیون منزل، شادابی و نشاط را به فضای دکوراسیون منزل شما آورده و لذت حضور در محیطهی جدید را برای شما فراهم میسازد. برای تغییر دکوراسیون منزل نیاز به صرف هزینه های زیادی نخواهید داشت و با صرف هزینه های کم نیز میتوانید دکوراسیون جدید، لذت بخش و تاثیر گذار فراهم نمایید ...

ارزانترین روش های تغییر دکوراسیون خانه

فرش گبه الماس کویر - ارزانترنی روش تغییر دکوراسیون منزل

 

تغییر دکوراسیون منزل، شادابی و نشاط را به فضای دکوراسیون منزل شما آورده و لذت حضور در محیطهی جدید را برای شما فراهم میسازد. برای تغییر دکوراسیون منزل نیاز به صرف هزینه های زیادی نخواهید داشت و با صرف هزینه های کم نیز میتوانید دکوراسیون جدید، لذت بخش و تاثیر گذار فراهم نمایید ارزانترنترین روشهای تغییر دکوراسیون شامل موارد زیر میشوند.

 • تعویض پارچه رو مبلی
 • استفاده از دکورهای رنگی
 • استفاده از گل و گیاه
 • استفاده از تابلوهای تزیینی
 • تعویض روتختی
 • استفاده از فرشهای ماشینی با طرحهای سنتی با قیمت ازران

در این مقاله به صورت کامل به استفاده از فرشهای ماشینی طرح سنتی با قیمت ارزان برای تغییر دکوراسیون میپردازیم

استفاده از فرش گبه برای تغییر دکوراسیون منزل

امروزه با افزایش قیمت فرش های دستباف ، خرید این نوع فرشها برای بسیاری از خانواده ها مقرون به صرفه نمیباشد و بنابراین ، استفاده از  فرش دستباف به عنوان روشی ارزان جهت تغییر دکوراسیون به هیچ عنوان پیشنهاد نمیگردد در عوض فرشهای ماشینی با طرحهای سنتی و دستباف گزینه بسیار مناسبی برای تغییر دکوراسیون میباشد.
البته توجه داشته باشید که قیمت مدلهای متفاوت فرشهای ماشینی متفاوت میباشد و به عنوان تغییر دکوراسیون ارزان نیاز است شما محصولاتی مانند  گبه ، قالیچه شاهان و قشقایی استفاده نمایید.
توجه نمایید که نخ مورد استفاده در فرش های گبه اکرولیک نبوده و همچنین تراکم و شانه این نوع فرشها نسبت به سایر مدلهای فرشهای ماشینی کمتر میباشد و این موضوع باعث کاهش قیمت فرش گبه،قشقایی و شاهان میباشد.
 
فرش ماشینی  گبه جزء فرش‌های پرطرفداری است که به فضاهای مختلف دکوراسیون منزل زیبایی خاصی میدهد. چون طرح‌های فرش های ماشینی  گبه ترکیبی از طرح های سنتی عشایر و طرحهای مدرن  میباشد. زمینه خلوت قالیچه های گبه باعث میگردد که  برای طراحان دکوراسیون مدرن جذاب‌تر باشد.


جنس فرش گبه و قالیچه های شاهان

نوع نخ مورد استفاده در  فرش‌های ماشینی  گبه ، نخ‌های پلی پروپیلن و پلی استر میباشد. این نخ‌ها در فرآیندی در برابر رطوبت، حرارت، سایش و … مقاوم شده‌اند و سپس  به نام هیت ست نام گذاری میشوند. در کل این فرشها عمری حدود سه تا 6 ساله دارند و فاقد پرزدهی هستند. فرش گبه به دلیل استفاده از تار و پود ضخیم‌، نرمی بیش‌تری  دارند که باعث شده فرش گبه ماشینی برای فضای اتاق خواب و اتاق نشیمن بسیار مناسب باشد.

قیمت فرش گبه و قالیچه های شاهان

در حقیقت قیمت فرش گبه به سایز و تراکم آن بستگی دارد ولی به طور کلی قیمت این مدل فرشها  متوسط به پایین است (حدود یک چهارم قیمت فرشهای اکرولیک). این رنج پایین قیمت وجذابیت ظاهری فرش های گبه باعث محبوبیت بیشتراین مدل فرش ها شده است.

 

موارد مرتبط

 • شروع همکاری فرش قیطران و فرش الماس کویر

  با توجه به توافقات انجام شده مابین شرکت فرش  الماس کویر و فرش قیطران، به منظور تکمیل سبد فروش، تکریم مشتریان گرامی و به منظور ایجاد نمایندگی معتبر فرش قیطران در اصفهان ،از این پس نمایشگاه فرش الماس کویر در اصفهان ، به عنوان نمایندگی فرش قیطران در اصفهان ، وظیفه دارد حوزه فعالیت خود را بسط و گسترس نماید...

 • روشهای شستشوی فرش ماشینی

   

  برای مبارزه با آسيبهاى وارده به فرش ماشینی، مبارزه از طريق مواد اوليه آن بسیار ساده است که نياز به تخصص، اطلاعات و مهارت زیاد ندارد. انتخاب مواد اوليهٔ خوب، حفظ سلامت اين مواد در حين حمل و نقل، شستشو، انبار کردن، ريسندگى، رنگرزي، و ...؛ توجه داشته باشید که ضد بيد نمودن فرش ماشینی و مواد اوليه...

 • شانه در فرش به چه معنی و مفهومی میباشد

   

  آیا میدانید منظور از اصطلاح «شانه» که در صنعت فرش ماشینی کاربرد دارد، چیست؟   شاید شما بارها و بارها با اصطلاح «شانه فرش» برخورد کرده باشید. اغلب وقتی برای خرید یک فرش ماشینی به فروشگاه فرش میروید، یکی از نخستین چیزهایی که صاحب یا مدیر فروش آنآن فروشگاه فرش بدان اشاره میکند، این است که این فرش چند شانه است. در باور عامه مردم، شانه فرش تنها علت گران بودن قیمت آن است. اما...

 • قالی بافی در اصفهان باستان

  هنر دوستي شاهان صفوي و ارج و منزلتي که اين سلسله براي هنرمندان قايل بودند و خصلت پسنديده اي که هر چيز را در حد کمالش مي خواستند، انگيزه هايي بود تا با توسل به آن بهترين هنرمندان از هر صنف و طبقه اي، در کارگاههاي شاهي گرد آيند و آثار ارزنده اي را به وجود آورند که هنوز، بعد از طي قرون متمادي چشم و عقل را ياراي باور آن نيست.

 • مزایا و معایب تراکم بیشتر در فرش ماشینی

  در اینجا قصد داریم که به صورت بسیار مختصر و مفید شما را با یکی دیگر از اصطلاحات رایج در صنعت فرش ماشینی آشنا کنیم. در مطلب پیشین اصطلاح «شانه» را برای شما توضیح دادیم امّا در این نوشتار میخواهیم شما عزیزان را با اصطلاح «تراکم» در فرش ماشینی نیز آشنا سازیم. شانه و تراکم از جمله اصطلاحات رایج فرش ماشینی است که اغلب شما آن را شنیده اید.

لوگوی هایپر فرش

لوگو فرش الماس کویر

فروشگاه اینترنتی فرش

با ما در ارتباط باشید

 • اصفهان، خیابان جی، روبروی خانه ژیمناستیک، ساختمان الماس کویر
 • تلفن: 35-34 08 23 35 - 031
 • فکس: 84 07 23 35 - 031
 • پست الکترونیک: info@almasekavir.com
 • کدپستی: 81561-33773

جستجو

اگر در وب سایت قالی الماس کویر،کالای خاصی را جستجو میکنید ،فقط کافیست کالای مورد نظر ر از طریق کادر زیر جستجو نمایید

بالا