ارتباط مستقیم با کارشناسان الماس کویر : 5-03135230834

رونمایی از فرش های نانو الماس کویر

آغاز رونمایی از فرشهای نانو الماس کویر

شرکت فرش الماس کویر اخیرا موفق به تولید انبوه فرش‌های نانو را گردیده است. توجه نمایید که فرشهای نانویی، فرشهایی هستند که با استفاده از مواد نانویی در تاروپود فرش‌ها خواص آنتی‌باکتریال در این فرش‌های ایجاد میشود.

از جمله ویژگیهای فرشهای نانو الماس کویر میتوان به عدم تحریک حساسیت‌های پوستی و تنفسی اشاره نمود که این ویژگی برای افراد مبتلا به آلرژی، باعث میشود فرشهای نانو بهتزین انتخاب باشند. همچنین با توجه به تماس بیشتر بدن کودکان با سطح فرش و ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن کودکان، استفاده از این فرش امکان ابتلا به بیماری‌های پوستی و حساسیت را کاهش می‌دهد.فرشهای نانو الماس کویر دارای خاصیت زد بو میباشند که این ویژگی باعث میگردد این فرش‌ها در مکان‌های با رفت‌وآمد زیاد بوی نامطبوع نگیرند و از این جهت ما فرشهای نانو را  انتخاب بسیار مناسبی برای اماکن عمومی مانند مساجد، تکایا و مجتمع‌های فرهنگی میدانیم.

توجه به اینکه قابل اهمیت میباشد که نانوذراتی که در بستر الیاف فرش قرار می‌گیرند بافت و حس طبیعی فرش را تغییر نمی‌دهند. در واقع با استفاده از فناوری نانو می‌توان خواص فرش را به گونه‌ای تغییر داد که خواص اولیه آن از جمله راحتی و لطافت فرش حفظ شود و هیچ‌گونه تغییری در ظاهر فرش ایجاد نشود. علاوه بر این با اضافه شدن مواد ضداشعه و آنتی‌استاتیک به فرش، دوام فرش بیشتر شده و رنگ فرش برای مدت طولانی‌تری ثابت می‌ماند.

1

 

 

موارد مرتبط

 • بهترین زمان خرید فرش چه زمانی است؟

  بهترین زمان خرید فرش چه زمانی است

  آیا برای شما هم پیش آمده که زمان تحویل فرش شما به تاخیر بخورد؟چرا این مشکل پیش می‌آید و چطور میتوانیم از بروز این مشکل جلوگیری نماییم؟

 • قرعه کشی بزرگ فرش الماس کویر

  مشتریان گرامی می توانند با ارسال تصویر نمای خانگی دکوراسیون منزل خود با فرش های الماس کویر، در قرعه کشی های ما شرکت نمایند....

 • شروع همکاری فرش قیطران و فرش الماس کویر

  با توجه به توافقات انجام شده مابین شرکت فرش  الماس کویر و فرش قیطران، به منظور تکمیل سبد فروش، تکریم مشتریان گرامی و به منظور ایجاد نمایندگی معتبر فرش قیطران در اصفهان ،از این پس نمایشگاه فرش الماس کویر در اصفهان ، به عنوان نمایندگی فرش قیطران در اصفهان ، وظیفه دارد حوزه فعالیت خود را بسط و گسترس نماید...

لوگوی هایپر فرش

لوگو فرش الماس کویر

فروشگاه اینترنتی فرش

با ما در ارتباط باشید

 • اصفهان، خیابان جی، روبروی خانه ژیمناستیک، ساختمان الماس کویر
 • تلفن: 35-34 08 23 35 - 031
 • فکس: 84 07 23 35 - 031
 • پست الکترونیک: info@almasekavir.com
 • کدپستی: 81561-33773

جستجو

اگر در وب سایت قالی الماس کویر،کالای خاصی را جستجو میکنید ،فقط کافیست کالای مورد نظر ر از طریق کادر زیر جستجو نمایید

بالا