چاپ کردن این صفحه

بهترین زمان خرید فرش چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید فرش چه زمانی است

آیا برای شما هم پیش آمده که زمان تحویل فرش شما به تاخیر بخورد؟چرا این مشکل پیش می‌آید و چطور میتوانیم از بروز این مشکل جلوگیری نماییم؟


توجه : این مقاله با زبان صمیمانه و دوستانه به منظور انتشار در صفحه اینستاگرام رسمی فرش الماس کویر تولید گردیده است و در جهت احترام به حق کپی رایت تغییری در نوع نوشتار این مقاله انجام نشده است، پیشاپیش در صورتی که لحن دوستانه این مقاله خوشایند شما نیست از شما پوزش می طلبیم.

شما میتوانید جهت درج نظر و پیشنهاد خود در مورد این مقاله در صفحه رسمی فرش الماس کویر در اینستاگرام اینجا کلیک نمایید

معمولا وقتی قصد خرید فرش میکنیم، زمان خرید فرش، کمتر برایمان مهم است و اهمیت کمتری دارد. ولی در صورتی که همراه با فرشهای خود نیاز به قالیچه یا کناره (متناظر با طرح فرش خود) دارید حتما قبل از نزدیک شدن به آخر سال(آذر و دی)، خرید خود را انجام دهید.
ولی چرااااا؟ حالا براتون توضیح میدیم
معمولا دو برج آخر سال(بهمن و اسفند) زمان خرید اکثر مردم به مناسبت عید نوروز میباشد به همین دلیل حجم سفارش به کارخانجات معتبر تولید فرش در این برهه به حداکثر خود میرسد و معمولا کارخانجات معتبر به صورت سه شیفت کار میکنند تا بتوانند کلیه سفارشات خود را در کمترین زمان ممکن تولید نمایند
خوب برگردیم سره سفارش شما، معمولا اگر سفارش شما علاوه بر فرش شامل کالاهای کوچکتر از قبیل قالیچه یا کناره متناظر با فرش شما باشد وعاملان فروش آن سایز را در انبار خود موجود نداشته باشد، سفارش کالا را طبق یک لیست سفارش برای کارخانه ارسال میکنند.
اگر کالای سفارشی در انبار کارخانه موجود نباشد، مسئول دریافت سفارشات کارخانه کالای مورد نظر را در لیست تولیدات قرار میدهد.
با توجه به اینکه قبل از تولید هر طرحی نیاز به تغییر یکسری تغییرات در دستگاه ها میباشد، در کارخانه‌ها فرشها به صورت دوره‌ای بافته میشوند. بنابراین ممکن است یک طرح خاص سه هفته بر روی خط تولید نرود. این زمان بسته به عوامل متفاوت ممکن است بیشتر یا کمتر شود. (البته در شرکت قالی الماس کویر با توجه به تعدد دستگاه ها، معمولا این زمان بسیار کمتر میباشد). بعد از تولید فرش، مراحل آهار، تکمیل، کنترل کیفیت ،بسته بندی و حمل و نقل نیز معمولا بین یک هفته تا دو هفته زمان می‌برد و تمام این مراحل باید به صورت صحیح و کامل انجام گردد تا یک فرش استاندارد با کیفیت عالی به دست شما عزیزان برسد.
پس پیشنهاد ما اینست که در صورتی که قصد دارید همراه با فرش خود قالیچه یا کناره متناظر آن را نیز تهیه نمایید هر چه زودتر دست به کار شده خرید خود را به زمان دیگری موکول نکنید.

حالا شما بگید – تا حالا تجربه ای تو این زمینه داشتید ؟؟ منتظر شنیدن تجربه شما هستیم....
Best-time-to-buy-carpet

 

 

موارد مرتبط